Przejdź do treści

Masaż Dźwiękiem

MASAŻ DŹWIĘKIEM

Masaż dźwiękiem mis tybetańskich jest doświadczeniem odbieranym na wielu poziomach. Daje on bardzo indywidualne przeżycia, odczuwane zarówno na poziomie fizycznym jak i tym nieco głębszym,  pozwalając osiągnąć stan zbliżony do tego, którego doświadczamy podczas snu czy medytacji. Wszystko to za sprawą dźwięku a dokładniej konkretnych częstotliwości, które misy emitują, częstotliwości te przenikają całe ciało, wprawiają w drgania cząsteczki wody znajdujące się w organizmie i zapisują je harmonizując ciało i ducha.

Wspomaga organizm w powrocie do zdrowia

Masaż odbywa się w pozycji leżącej na brzuchu i na plecach. Na ciele masowanej osoby ustawia się misy terapeutyczne, w które uderza się filcową pałką, co wprowadza je w wibracje.
Zabieg rozpoczyna się od ustawienia mis na strefach refleksyjnych stóp, co pobudza te same receptory, które harmonizują ciało podczas zabiegu refleksoterapii.
Podczas zabiegu misy wędrują po całym ciele, a subtelne drżenie, które emitują wprowadza ciało w stan głębokiego relaksu, spokoju, pozwalając poczuć każą komórką pozytywne wibracje.
Masaż dźwiękiem jest doskonałą terapią, która wspomaga organizm w powrocie do zdrowia, przywraca harmonię i balans w organizmie a jednocześnie umożliwia osiągnięcie stanu głębokiego odprężenia i rozluźnienia.
Masaż dźwiękiem zmniejsza napięcie psychiczne, co przyczynia się do uruchomienia mechanizmów regeneracji organizmu.
Ma stymulujące działanie na wiele narządów i organów, harmonizuje ciało na poziomie fizycznym i energetycznym co powala naładować baterie, odzyskać energię i pogodę ducha.

Wpływa na całe ciało

Masaż dźwiękiem wpływa na całe ciało, dźwięki i wibracje mis rezonują z częstotliwościami poszczególnych narządów i układów organizmu człowieka. Każdy narząd, każda część ciała posiada swoją właściwą częstotliwość drgań, które w wyniku codziennych napięć, stresu, smogu elektromagnetycznego zostają zaburzone powodując zaburzenia zdrowotne.
Dźwięki mis ACAMA emitują całe spektrum częstotliwości od infradźwięków do ultradźwięków a są to częstotliwości idealnie wpasowujące się w naturalną pieśń ludzkiego ciała.