Przejdź do treści

O mnie

O mnie

Na pytanie kim jestem odpowiem, że jestem częścią przyrody, istotą nierozerwalnie związaną ze światem natury, całym sercem czującą bardzo bliską więź z lasem, pełną ziół łąką, rozświetlonym słońcem niebem i rozgwieżdżoną nocą.

Będąc na łonie przyrody czuję ją każdą cząstką siebie, czuję jak przenika mnie energia tego co pierwotne, dzikie i tak naturalne dla człowieka. 

Las jest częścią mnie a ja jestem jego częścią, teraz czuję to całym sobą i choć nie zawsze tak było ponieważ przez długi czas starałem się ignorować wewnętrzny głos wzywający mnie na łono przyrody.
Błądząc krętymi drogami życia, pełnymi ślepych uliczek szukałem szczęścia tam, gdzie go nie było do chwili, gdy posłuchałem wezwania, bez namysłu wziąłem plecak i poszedłem na weekend do lasu a gdy wreszcie się w nim zanurzyłem odnalazłem dom.

To na nowo odkryta miłość do przyrody oraz bliskie mi osoby były katalizatorem życiowej przemiany, pomagając mi odnaleźć właściwą ścieżkę naturoterapeuty.

Jestem doświadczonym terapeutą, zafascynowanym naturalnymi metodami na przywrócenie homeostazy w organizmie. 
W swojej praktyce wykorzystuję kilka  metod, które pozwalają działać na ciało wielowymiarowo i w zależności od potrzeby

 

Jestem dyplomowanym refleksoterapeutą stóp, dłoni, twarzy. Kwalifikacje zdobyłem ucząc się w Polskim Instytucie Refleksologii, by dalej odkrywać fascynujący świat terapii odruchowych i masażu prowadząc własną praktykę terapeutyczną.

W trakcie swojej kilkuletniej praktyki, nabywałem niezbędne doświadczenie i rozszerzałem wachlarz umiejętności o masaż pleców metodą Breussa, który wykonuje przy pomocy olejku dziurawcowego. Moja miłość do przyrody i ziół, sprawiła że zapragnąłem rozwijać się także w zakresie zielarstwa uzyskując dyplom zielarz- fitoterapeuta pod okiem wspaniałej kadry Instytutu Zielarstwa Polskiego. 
Zdobyta wiedza z zakresu zielarstwa pozwala mi działać bardziej kompleksowo i łączyć metody manualne z ziołolecznictwem oraz samodzielnie przygotowywać maceraty olejowe, wykorzystując własnoręcznie zebrane zioła i olej tłoczony na zimno, co sprawia, że przygotowywany przeze mnie olejek dziurawcowy jest najwyższej jakości.  
Obok technik manualnych oraz zielarstwa w codziennej praktyce wykorzystuję także masaż dźwiękiem, wykonywany przy pomocy tybetańskich mis i gongu, które swymi terapeutycznymi częstotliwościami pomagają pozbyć się napięć,  bólu oraz obniżyć poziom stresu.

Moją misją jest pomagać ludziom wykorzystując naturalne metody przywracania równowagi w ciele, szerzyć świadomość pro- zdrowotną oraz dzielić się miłością do przyrody, której wszyscy jesteśmy częścią.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *